NABÍDKA SPOLUPRÁCE

Velice nás těší možnost spolupracovat s našimi dlouhodobými partnery a rádi navážeme spolupráci i s partnery novými.  Nejčastěji spolupracujeme v níže uvedených oblastech. Máte jiný nápad na spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat   

MOŽNOST STÁT SE NAŠÍM AUTOREM

Naší filozofií je rodinný přístup. Rádi bychom, aby se autoři cítili v našem nakladatelství jako v kruhu rodinném. Nechceme, aby se autoři stali účetní položkou, kterým přijde jednou za půl roku dopis z nakladatelství. Vážíme si zkušených autorů, ale i začínajících, kteří se teprve chystají k vydání své prvotiny. Rádi Vám s vydáním pomůžeme, nejste si jisti, zda má Váš rukopis již správnou podobu, neváhejte, rádi Vám poradíme. Můžete nám zaslat ukázku, nebo pokud budete mít cestu kolem, zastavte se na kávu a o Vašem záměru si popovídáme. U nás se stanete důležitou součástí nakladatelství, nikoliv jen položkou na seznamu.

MOŽNOST PRODEJE A PREZENTACE KNIH V KNIHKUPECTVÍ JINÝCH AUTORŮ A NAKLADATELŮ

Vzhledem k tomu, že s vydáváním knih a samozřejmě i s jejich prodejem máme více než 17 let zkušeností, jsme si vědomi, že důležitou součástí v životě knihy je i možnost její prezentace. Bohužel v dnešní době je trh ovládán několika velkými společnostmi, které ve svých knihkupectvích neumožňují, odpovídající prezentaci knih vydaných malými nakladateli či autorů, kteří si vydali knihu svépomocí. I proto nabízíme možnost spolupráce autorům a ostatním nakladatelům, kteří by chtěli v našem malém, rodinném knihkupectví své knihy prezentovat a prodávat. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.  

MOŽNOST PŘÍMÉ SPOLUPRÁCE S KNIHOVNAMI A ON-LINE PRODEJCI KNIH

Rádi bychom, aby se naše knihy dostaly k co nejvíce čtenářům, proto knihovnám nabízíme přímou spolupráci a s tím spojenou řadu výhod. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Jste on-line prodejce knih nebo máte prezentační kanál, který se zabývá knihami? Rádi se s Vámi domluvíme na spolupráci.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.