NAKLADATELSTVÍ, KTERÉ SE NEBOJÍ

Jsme rodinné nakladatelství s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vydáváním knih. V naší produkci naleznete zejména knihy od českých autorů, kterým věnujeme velkou pozornost. Snažíme se podporovávat i nové, začínající autory a usnadnit jim tak jejich první kroky ve světě knih. Máme tu čest a spolupracujeme i s renomovanými autory, s některými i od jejich literárních začátků. V naší produkci nalezte i kvalitní překladovou literaturu. Rádi bychom čtenáře blíže seznámili s našimi knihami, proto již brzy otevřeme malé knihkupectví, kde si budete moci knihy v klidu prohlédnout, třeba u šálku dobré kávy a o knize třeba i popovídat se zástupcem nakladatelství.  

Knihkupectví

Jsme velice rádi, že již brzy Vás budeme moci přivítat v málem knihkupectví, kde si budete moci všechny naše knihy v klidu prohlédnout. A nejen naše knihy. Jsme domluveni s několika menšími nakldatelstvími na prezentaci a prodeji jejich knih. Chceme vytvořit místo, kde se budou zákaznici cítit dobře a proto, jen u nás dostane k zakoupené knize, lahadnou kávu na cestu. Zdarma? Samozřejmě! 

KRUH Čtenářů

Jelikož nám na lidech, kteří mají rádi knihy záleží, rozhodli jsme se vytvořit "kruh čtenářů". Členového tohoto klubu se dozví jako první informace o novinkách, připravovaných titulech, budou si moci novinku předobjednat za speciální "klubovou" cenu. Rádi by jste se zúčastnilu křtu knihy či autorského čtení a autogramiády? S kruhem čtenářu o žádnou naši akci nepřijdete. Káva zdarma? Samozřejmě! Procházíte centrem Prahy a máte chuť na kávu? Pokud budete členem "kruhu čtenářů" rádi Vám ji u nás uvaříme a můžeme si popovídat i o knihách. Stačí si u nás objednat knihy za více než 1000 Kč a stanete se členy. 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.