Dům na útesu - Tajemství z Cornwallu

EAN 9788088382270

ISBN: 978-80-88382-27-0

EAN: 9788088382270
Formát: 140 x 205 mm
Počet stran: 352
Vazba: vázaná, s přebalem
Rok vydání: 2021

Původní cena:    369 Kč
Cena pro Vás:    260Kč
Ušetříte:               109 Kč  - 30%

260 Kč
skladem

Anotace

Tajemství z Cornwallu

Jeden dům, dvě ženy, a rodinná tajemství, úzkostlivě skrývaná po generace, mohou znovu ožít…

Rebecca se po smrti své matky probírá jejím prázdným bytem. Začne dopisy, které se hromadí na rohožce, a najde obálku označenou poštou z Cornwallu. V ní se nachází dopis, který navždy změní její život: zoufalou prosbu matčiny starší sestřenice Olivie o pomoc při záchraně jejího milovaného domu. Rebecca se únikem do Chynalls rozhodne vyřešit i svou životní situaci, na místě nicméně zjišťuje, že se dům hroutí od základů a že Olivia uvízla v nemocnici bez naděje na propuštění, dokud její dům nebude znovu obyvatelný. Jakkoliv vyděšená Rebecca je, do práce se pustí se vší vervou. Jak ale odlupuje vrstvy barvy, omítky a špíny, odhaluje též tajemství pohřbená více než sedmdesát let. Tajemství z doby, kdy byla Olivia mladá, zuřila druhá světová válka a za každým rohem číhalo nebezpečí a romantika…

Fascinující příběh procházející generacemi o odvaze mladé ženy tváří v tvář válce a o tom, kam až je schopna zajít, aby ochránila ty, které miluje, před těmi nejnečekanějšími nepřáteli.

Jane Johnsonová

Jane Johnsonová je britská autorka a redaktorka beletrie. Ve Velké Británii redigovala mimo jiné knihy George R. R. Martina a mnoho let byla redaktorkou prací J. R. R. Tolkiena. Provdala se za berberského kuchaře, kterého poznala během sbírání materiálu pro svou knihu Desátý dar; do češtiny byly dále přeloženy její knihy Tajemství berberského amuletu a Sultánova žena. Žije střídavě v Cornwallu a v ­Maroku.

Více informací o autorce

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.